با نشر سایت تان موافقت مینمایید طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران رفتار نمایید  و در صورت مغایرت وب سایت تان حذف میشود.

 

 

نشر سایت در تک جستجوی هو اد ورد

 

 جهت آشنایی با کسب درآمد  گوگل کلمه "هتل مشهد" را جستجو نمایید تا پرداخت هزینه به گوگل را مشاهده نمایید.جستجوهایی که دارای کلمه

 

 AD

میباشد تبلیغ در گوگل است.که غالب درآمد گوگل از این راه است. گاهی در برخی جستجوها این نوع تبلیغات در پایین صفحات نیز مشاهده میشود.هُوَ اَد ورد جایگزین جستجوی گوگل است .برای معرفی در جستجوهای گوگل با موضوع هتل های مشهد چندین جستجو وجود دارد که به طور معمول مردم استفاده مینمایند.در صورتی که این جستجوها در هُوَ دات آی آر دارای یک هُوَ اد ورد(و تنها در هر  هُوَ اد ورد آدرس -تلفن و اطلاعات راجع به آن مکان را ثبت نمایید) است. و شما میتوانید همراه با معرفی در چندین جستجوی گوگل  از معرفی در تک جستجوی هُوَ اد ورد نیز استفاده نمایید.

 

جهت معرفی به این موارد توجه نمایید.

 

1.تعرفه جستجوی استانی بین 40 الی 400 هزار تومان است و هزینه کلیک در این تعرفه 160 تومان است.این تبلیغ سمت چپ و در ابتدا در جستجوی کل استان نمایش داده میشود.

2.تعرفه جستجوی شهری بین 10 الی 50 هزار تومان است و هزینه کلیک در این تعرفه 55 تومان است که در آینده تغییر می یابد. این تبلیغ در سمت چپ و در ابتدا در جستجوی شهر مورد نظر نمایش داده میشود.

3.هزینه اولین بار خرید پکیج پایه با نظر کارشناسان جهت موفقیت وب سایت 7 هزار تومان است.

4.در صورتی که موجودی حسابتان پایان یابد  شارژ حساب کاربری برای جستجوی پایه 1400 تومان هزینه دارد که در آینده ممکن است افزایش یابد.

5. هزینه کلیک در جستجوی پایه 28 تومان است.این تبلیغ در سمت راست نمایش داده میشود.و دارای یک جستجو میباشد.

6.وبسایت دارای پروتکل رمزنگاری ورود اطلاعات اس اس ال است.این پروتکل جهت جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز میباشد.ممکن است در فیلترشکن شما این پروتکل از دسترسی به سایت جلوگیری نماید.لطفا هنگام ورود به حساب کاربری تان فیلتر شکن را خاموش نمایید.البته ما موافق استفاده از فیلترشکن نمیباشیم.

7. شارژ حساب از طریق درگاه پرداخت اینترنتی زرین پال میباشد.همچنین زرین پال دارای پرداخت از طریق موبایل میباشد که با شماره گیری کد دستوری در موبایل صورت میگیرد.       

8. شما میتوانید در جستجوی شهری 100 جستجو در جستجوهایی که میدانید دارای بازدید است را انتخاب نمایید.

9.به علت مشکلاتی که تلگرام دارا میباشد در آینده کانال تلگرامی سروش جایگزین کانال موسسه میگردد. این اتفاق در اردیبهشت ماه پس از برسی پیام رسان های ایرانی روی میدهد.

10.تغییر جستجوی پایه  تنها با پرداخت مبلغ 40 هزار تومان ممکن میباشد.

11.هنگام ثبت اعداد رمز جهت ورود به سامانه حتما از زبان انگلیسی صفحه کلید استفاده نمایید.

 

ثبت نام

ارتباط با ما

قوانین

ورود به سامانه