تماس با موسسه نشر دیجیتال ارتباط برخط تجارت امیر

آدرس : قم- خیابان امام خمینی (ره)- 20 متری شهید بهشتی- جنب ده متری امیرالمومنین(ع)- پاساژ خسروی- واحد412                 صندوق پستی    147-37195

ساعات تماس :   شنبه الی پنجشنبه  10/5 الي 12 - در آينده ساعات پاسخگويي افزايش مييابد. از طریق اپراتور پشتیبان هو اد ورد در بخش نشر وب سایت کاربران

به زودی با افزایش امکانات وب سایت قطع شدن ارتباط با اپراتور در ساعات اوج مصرف برطرف میگردد.احتمالا در اوایل شهریور ماه خواهد بود. از طریق ارسال تیکت در موارد خاص نیز راهنمایی صورت میپذیرد.

پاسخگویی تلفنی آینده راه اندازی میشود.    


هُوَ اد ورد جهت معرفی وب سایت در جستجوی اماکن استانها فعالیت مینماید .

هُوَ اد ورد مسوول پاسخگویی به کاربران نیست. کسی که قصد معرفی کردن سایت اش را داشته باشد میتواند ثبت نام نموده ودر صورت وجود مشکل سوالشان را طبق سیستم تیکتینگ که برای آنان در نظر گرفته شده است در میان بگذارند. موضوع فعالیت موسسه نشر برخط میباشد  و در دیگر حوزه ها فعالیتی صورت نمیپذیرد. در رابطه با اطلاعاتی که در وب سایت ثبت شده است به آن نهاد مربوطه مراجعه نمایید.

 


 

ارسال تخلف وب سایت های ثبت شده

 در صورت مغایرت با قوانین  نسبت به حذف وب سایت اقدام مینماییم.حذف در تمامی موارد مغایرت اعمال میشود.لطا قبل از تبلیغ نسبت به این مطلب توجه کافی را مبذول نمایید.