ثبت نام کنید . اولین مرحله ارسال تیکت در بخش تایید وب سایت است.2 تا 12 ساعت پس از ارسال تیکت تایید،وب سایت شما تایید میشود.اکنون نسبت به فعال سازی پکیج مورد نظرتان اقدام نمایید.این مرحله کاملا توسط کاربر میباشد.و هیچ گونه تیکتی لازم ندارد چرا که سایت شما قبلا تایید شده است.پس از تایید، سایت تان را در جستجوی پایه مورد نظر در صورت تمایل معرفی نمایید.در صورت معرفی پکیج تبلیغ پایه را فعال نمایید.

همچنین میتوانید تبلیغ ویژه استانی را انتخاب نمایید.پکیج ها بر اساس آنکه سایت تان را در چند استان ثبت نمایید قابلیت انتخاب دارد.هزینه معرفی در جستجوی پایه 2250 تومان است و معرفی برای اولین بار جهت آشنایی صاحبان وب سایت رایگان است.تبلیغ ویژه به صورت استانی 9هزار تومان هزینه دارد. دیگر هزینه ها پس از ورود به پنل کاربری برای تمامی افرادی که قصد تبلیغ به صورت ویژه دارند قابل انتخاب است.

دیگر شرایط انتشار :

با توجه به آنکه اطلاعات رمز نگاری میشود حساب کاربری شما محفوظ است.سایت دارای پروتکل اس اس ال است که باعث میشود به هیچ عنوان کسی به حساب کاربری شما دسترسی نداشته باشد.در صورتی که مدت 3 ماه هزینه ای از حساب کاربری شما کسر نشود  شارژ شما صفر میشود.به جهت آنکه ضرری متوجه صاحبان وب سایت نگردد برای هر مرورگر فقط یکبار هزینه محاسبه میشود.هو دات آی آر سایت های ثبت شده را طبق شرایط انتشار میدهد. سایت هایی که قوانین را رعایت ننمایند هو دات آی آر تعهد و یا مسوولیتی در قبال آنان ندارد._ ما وظیفه داریم برسی نماییم  قوانین نشر برخط نقض نشده باشد و در صورتی که قوانین رعایت نشده باشند وب سایت تایید نمیشود.بدیهی است که هو دات آی آر هیچ گونه تعهدی در قبال خسارت مستقیم ، اتفاقی ،تبعی ،غیر مستقیم و کیفری ناشی از دسترسی و استفاده شما از سایت های منتشر شده را ندارد._هر سایتی که در هو دات آی آر منتشر میشود این انتشار با هزینه ارتباط برخط تجارت امیر میباشد. ارتباط برخط تجارت امیر یک موسسه خصوصی است ._قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر،تفسیر،اجرا و تایید این توافق نامه حاکم خواهد بود.از پرداخت اینترنتی جهت شارژ حساب استفاده نمایید.

 

مزیت سایت برای دارندگان سایت و وبلاگ که تبلیغات آن مفید است :: با توجه به آنکه صفحات سایت بر اساس برنامه نویسی خاصی نوشته شده است 50% بازدید سایت از طریق موتورهای جستجو میباشد. شما میتوانید تعرفه ارزانتر و یا گرانتر را انتخاب نمایید. به این ترتیب ما کار چیدمان کلمات کلیدی سایت تان را برای شما انجام داده ایم. اگر شما میتوانستید  سایت تان را به فرد مورد نظرتان معرفی نمایید کسی نیازی به تبلیغات نداشت. ممکن است تلاش زیادی نمایید تا کار ما را تقلید نمایید. میتوانید امتحان نمایید .اگر هزینه ای که میپردازید در قبال خدمتی که دریافت میکنید متناسب است با پرداخت هزینه استفاده نمایید.

نمونه تبلیغ جستجوی پایه

نمونه تبلیغ  ویژه استانی