شغلتان را در هُوَ اد ورد معرفی نمایید.

وبلاگ و یا وب سایتی که در سایت ساماندهی ثبت نشده باشد به دلیل آنکه امکان پیگیری برای ما وجود ندارد از ثبت آن معذور میباشیم


تمامی حقوق برای ارتباط بر خط تجارت امیر محفوظ است .


هُوَ اد ورد را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 


هو اد ورد با همکاری کانون آگهی تبلیغاتی بهفام اداره میشود.

 میتوان به جای گوگل جهت یافتن اصناف و مشاغل از جستجوهای کل استان هُوَ اد ورد استفاده نمود.

آشنایی اولیه : هر هُوَ اد ورد شامل 4 انتخاب است که با انتخاب استان و در نهایت دسته تشکیل میشود.  پس از تایید وب سایت تان با پرداخت هزینه وب سایت تان را معرفی نمایید.

در صورتی که وبلاگتان را هر 45 روز یکبار بروزرسانی ننمایید بعضی از سرویس دهنده های وبلاگ ،وبلاگ شما را حذف مینمایند.  وب سایت و یا وبلاگی که آدرس آن یک روز فعال نباشد حذف میگردد

امکان ثبت سایت در 62 صنف اصناف وجود دارد.

کادر عنوانی وارد نمایید پس ازمعرفی سایت در یافتن نام موثر است که آینده راه اندازی میشود. در هر یک از جستجوهای سایت اطلاعات بازدید ها هر 4 روز ذخیره میشود.جهت جلوگیری از آمارسازی بازدید کاربر از هر جستجو در 24 ساعت یکبار ذخیره میشود.

 

درباره هو اد ورد

هو اد ورد تنها موسسه نشر دیجیتالی (ارتباط بر خط تجارت امیر) میباشد که مجوزهای لازم جهت ثبت سایت را اخذ کرده است.و در حال حاضر ماهانه حدود 170 هزار نفر در کشور از طریق وب جهت دسترسی آسان به اطلاعات خدمات رسانی مینماید.اشخاصی که از وب سایت بازدید به عمل می آورند به یکی از بیست و اندی از بانک ها و یا پمپ بنزین ها رجوع نموده اند و اکنون 62 صنف از مشاغل خالی از اطلاعات میباشد که با میزان رو به رشد مراجعه به وب سایت و در نظر گرفتن میزان حمایت های کاربران به احتمال زیاد در هر یک از 62 صنف که جهت معرفی وب سایت در نظر گرفته شده است مردم وب سایت شان را ثبت خواهند نمود.شما نیز به حامیان ما بپیوندید و اگر دارای وب سایت میباشید ما را در وب سایت تان لینک نمایید.


ارتباط  جهت انتشار سایت  :  مراتب پاسخگویی جهت معرفی سایت الزاما پس از ثبت نام از طریق ارسال تیکت میباشد.


     نمونه تبلیغ  استانی 


نمونه تبلیغ جستجوی پایه                     نمونه تبلیغ شهری با میزان جستجوی فوق العاده          قوانین جمهوری اسلامی ایران به صورت کامل در این وب سایت اجرا میشود


آشنایی با ثبت وب سایت

وبلاگی که در سایت ساماندهی ثبت نشده باشد به دلیل آنکه امکان پیگیری برای ما وجود ندارد از ثبت آن معذور میباشیم. این مطلب با توجه به آن است که هو دات آی آر به صورت رسانه برخط اختصاصی ثبت شده است و ما هیچ علاقه ای به قبول مسوولیت وبلاگ های متخلف نداریم ابتدا در سایت ساماندهی عضو شوید و دکمه ثبت سایت را انتخاب نمایید. قدم بعد آن است که در سامانه عضو شوید . و آنگاه وبلاگتان را ثبت نمایید .

زمانی که شما به دفتر خدمات پلیس بعلاوه ده  و دیگر خدمات مراجعه مینمایید تمامی کارها با پرداخت هزینه ای جزیی صورت میپذیرد.در صورتی که موسسه دیگری وجود دارد که دارای مجوزهای ما میباشد سایت تان را از طریق آنان ثبت نمایید.

 1.  در سال   ۹۷ثبت سایت در پکیج های شهری ( پکیج پایه شهری - پکیج برنزی شهری - پکیج نقره ای شهری - پکیج طلایی شهری - پکیج زمرد شهری - پکیج الماسی شهری ) صورت نمیپذیرد.پس از ثبت سايت در جستجوهاي پايه و استاني ثبت سايت در پكيج هاي شهري فعال ميگردد.

2. پس از ثبت وب سایت تایید آن به زودی صورت میپذیرد.

3.به میزانی که میخواهید هزینه نمایید نسبت به شارژ حساب تان اقدام نمایید.پس از انتخاب کمپین مورد نظر هزینه  از حسابتان کسر میشود.در کمپین پایه برای همیشه جستجوی شما انتخاب شده است و به هیچ وجه امکان تغییر جستجوی ثبت شده وجود ندارد.در صورتی که بخواهید جستجوی پایه را تغییر دهید امکان آن وجود ندارد.و تنها پس از پرداخت 40 هزار تومان ممکن میباشد.

 

4.هر کمپینی را که انتخاب نموده اید جستجوهای مورد نظرتان را ثبت نمایید.

خدمات کنونی موسسه تا زمانی که مجوز وجود دارد تضمین میشود و با ثبت سایت و وبلاگ توسط کاربران کیفیت ارایه خدمات به کاربران ارتقا می یابد. بدیهی است که دیگر مجوز ها نیز تمدید میگردد.ارایه پاسخگویی تلفنی منوط به پرداخت هزینه میباشد و با افزایش پرداخت هزینه توسط کاربران پاسخگویی تلفنی به خدمات وب سایت افزوده میگردد