HOVA  AD WORD

هُوَ اَد وُرد

معرفی|  هر یک از اماکن دارای چندین جستجو میباشند. هو اد ورد همان مفهوم ،دارای یک جستجو است. با معرفی در هو اد ورد نیازی به معرفی در آن چند جستجو ندارید. به جای آن چند جستجو سایت تان را در هو اد ورد معرفی کنید.

 

تبلیغ| اگر دارای وب سایت هستید به دیگران بگویید.

جیب | معرفی سایت با کاربر.با پرداخت هزینه کلیک و کسر هزینه با بازدید کاربر . با توجه به جیب شما و کیفیت تبلیغ، هزینه بین 7 و در مجموع 457 هزار تومان.

حداقل هزینه بسته به نیاز

 


 

درباره سایت

.  ما را با عنوان جستجوگر اصناف هُوَ اَد وُرد  به صاحبان مشاغل  و یا در وب سایت تان معرفی نمایید.ما از سال 90 جهت ایجاد جستجویی که جایگزین بخش بزرگی از جستجوگر گوگل باشد تلاش خود را آغاز نمودیم. طی این 7 سال همواره تلاش خود را بیشتر نموده ایم .این سخن که شکست پل پیروزی است  صد در صد صادق است.تا اکنون امکان معرفی سایت تان به به کسی که علاقه دارید تکمیل شده است.و در اختیار شما است.

 

درباره هُوَ دات آی آر

 موسسه غیر تجاری ارتباط برخط تجارت امیر در سال 1395 راه اندازی گردید.هزینه ای که به موسسه پرداخت میشود بابت بازدید فرد مورد نظر آگهی دهنده ، از سایت وی میباشد.  شماره ثبت موسسه 1864 است..هُوَاَدورد به زودی ثبت رسمی میشود

 

آخرین اخبار 

 

کسب لوگوی موقت وب سایت در تاریخ 17 اسفند ماه 1396. تا تاریخ 14 شهریور ماه 1396 موسسه دارای مجوز تایید وب سایت ها میباشد.

 

 

راهنمای استفاده

قوانین جمهوری اسلامی ایران به صورت کامل در این وب سایت اجرا میشود.


تذکر : هُوَ دات آی آر تا 14 شهریور 1397 مجوز انتشار سایت های تبلیغ شده را  به صورت قانونی دارد.در صورت آنکه مساله ای به وجود نیاید این مجوز تبدیل به مجوز سالانه میگردد.در صورتی که سایتی محتوایی را منتشر نماید که ناقض قوانین نشر برخط باشد  پس از تهیه  اسکرین شات از محتوای مربوطه این سایت از هُوَ دات آی آر حذف میگردد.نحوه ثبت سایت هُوَ دات آی آر به صورت رسانه برخط اختصاصی میباشد .ممکن است سایتی به صورت کاربر محور ثبت شده باشد.در وب سایتی که به صورت کاربر محور باشد با نقض قوانین از سوی سایت تبلیغ شده هیچ مسوولیتی جز حذف سایت تبلیغ شده متوجه آنان نخواهد بود .در آینده هیچ عذری پذیرفته نخواهد شد. با توجه به این مطلب اگر قصد انتشار محتوایی بر خلاف قوانین نشر برخط دارید در هُوَ دات آی آر تبلیغ ننمایید.

نمونه تبلیغ جستجوی پایه

نمونه تبلیغ در ابتدا که کاربر مشاهده مینماید

 

 

    

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید
تمامی حقوق برای هُوَ اَد وُرد محفوظ است.