HOVA  AD WORD

هُوَ اَد وُرد

تماس با ارسال تیکت و یا تلفن با مرکز تماس    36800010 - 025

 

یادگیری|  عناوین منوی جستجوی سایت جهت فهم صحیح کاربران انتخاب شده است وبا 4 انتخاب یک هُوَ اَد وُرد ایجاد میشود.

تبلیغ|چند کلمه وجود دارد که از طریق آن در موتورهای جستجو به سایت شما دسترسی می یابند. در صورت تمایل  با معرفی در هُوَ اَد وُرد نیازی به معرفی در آن چند جستجو ندارید.

جیب | معرفی سایت به عهده آگهی دهنده با توجه به نیاز وی .با پرداخت هزینه کلیک و کسر هزینه با بازدید کاربر . با توجه به جیب شما و کیفیت تبلیغ هزینه بین 7 و در مجموع 457 هزار تومان.

حداقل هزینه جهت خرید پکیج پایه 1400 تومان. 

 


 

درباره سایت

ما را با عنوان جستجوگر اصناف هُوَ اَد وُرد  به صاحبان مشاغل  و یا در وب سایت تان معرفی نمایید

 

درباره هُوَ دات آی آر

 موسسه غیر تجاری ارتباط برخط تجارت امیر در سال 1395 راه اندازی گردید.هزینه ای که به موسسه پرداخت میشود بابت بازدید فرد مورد نظر آگهی دهنده ، از سایت وی میباشد.  شماره ثبت موسسه 1864 است..هُوَاَدورد به زودی ثبت رسمی میشود

 

آخرین اخبار 

 

کسب لوگوی موقت وب سایت در تاریخ 17 اسفند ماه 1396. تا تاریخ 14 شهریور ماه 1396 موسسه دارای مجوز تایید وب سایت ها میباشد.

از تاریخ 1 فروردین  1397 سایت به طور رسمی آماده پاسخگویی به کاربران عزیز میباشد.تیم هُوَ دات آی آر نوروز خوشی را برای شما آرزومند است.پاسخگویی در روزهای تعطیل رسمی نوروز تنها از طریق تیکت میباشد.در ایام نوروز پاسخگویی تلنی در ساعات 10 الی 14 میباشد.

 

راهنمای استفاده

لازم به توضیح است پاسخگویی  از طریق تیکت و یا تلفن با توجه  به سطح آشنایی کاربران با تبلیغات اینچنین( تبلیغ کلیکی) وجود دارد. .قوانین جمهوری اسلامی ایران به صورت کامل در این وب سایت اجرا میشود.


تذکر : هُوَ دات آی آر تا 14 شهریور 1397 مجوز انتشار سایت های تبلیغ شده را  به صورت قانونی دارد.در صورت آنکه مساله ای به وجود نیاید این مجوز تبدیل به مجوز سالانه میگردد.در صورتی که سایتی محتوایی را منتشر نماید که ناقض قوانین نشر برخط باشد  پس از تهیه  اسکرین شات از محتوای مربوطه این سایت از هُوَ دات آی آر حذف میگردد.نحوه ثبت سایت هُوَ دات آی آر به صورت رسانه برخط اختصاصی میباشد .ممکن است سایتی به صورت کاربر محور ثبت شده باشد.در وب سایتی که به صورت کاربر محور باشد با نقض قوانین از سوی سایت تبلیغ شده هیچ مسوولیتی جز حذف سایت تبلیغ شده متوجه آنان نخواهد بود .در آینده هیچ عذری پذیرفته نخواهد شد. با توجه به این مطلب اگر قصد انتشار محتوایی بر خلاف قوانین نشر برخط دارید در هُوَ دات آی آر تبلیغ ننمایید.

نمونه تبلیغ جستجوی پایه

نمونه تبلیغ در ابتدا که کاربر مشاهده مینماید

 

 

    

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید
تمامی حقوق برای هُوَ اَد وُرد محفوظ است.

هُوَ اَد وُرد برای هُوَ دات آی آر است.